40 dní do začátku festivalu
O festivalu
Festival Olomouc (o)žije vznikl v roce 2021, kdy centrum Olomouce v jedno červnové páteční odpoledne zaplavilo přes 60 hudebníků, buskerů a kapel, přičemž některé z nich byly doplněny o taneční vystoupení. Jednalo se o jednu z prvních velkých kulturních akcí po koronavirové pandemii s cílem znovu oživit ulice města a přinést do nich spontánnost a radost.
Centrum navštívily tisíce lidí, kteří se zapojovali svým zpěvem nebo tancem a společně s umělci vytvořili jedinečnou atmosféru, která se vryla do srdcí Olomoučáků a umožnila nám převzít z rukou města ocenění za Počin roku.
Tato nepopsatelná energie dala základ dalším ročníkům. A tak dnes chystáme v pořadí již 4., dosud ten největší festival v ulicích, na který bychom vás opět moc rádi pozvali. No a jak jinak bychom to měli udělat, než právě malým ohlédnutím za tím, co už jsme společně v předchozích třech letech prožili.
FOTOGALERIE
Olomouc žije logoOlomouc žije logoOlomouc žije logoOlomouc žije logoOlomouc žije logoOlomouc žije logoOlomouc žije logoOlomouc žije logoOlomouc žije logoOlomouc žije logoOlomouc žije logoOlomouc žije logo
Kompletní fotogalerii najdete na našem FACEBOOKU
Partneři
Generální partner
GEMO logo
Hlavní partneři
Kaufland logoNadace Via logo
Partneři
Nadace BADOKH
Za podpory
Delta služby logoVZP logoJanků Podlahy logo
Poděkování
Galerie Šantovka logoUP Pedagogické fakulta logoA2 ARCHITEKTI logoBubeník logoSvišti v pohybu logoČištění Tenisek logo
Čestní partneři
Olomouc logoOlomoucký kraj logoUniverzita Palackého logo